Nabór Royal Dance 2023/2024

Cześć Szczecinianki i Szczecinianie!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić rekrutację na sezon 2023/2024 w naszej szkole tańca – Royal Dance! Pragniemy serdecznie zaprosić Was wszystkich do doświadczenia magii tańca i przyłączenia się do naszej wspaniałej społeczności tanecznej.

DLA NASZYCH MALUCHÓW – ROYAL KIDS:
Czy Wasze dzieci uwielbiają ruch i muzykę? Nasze zajęcia dla dzieci, Royal Kids, są idealnym miejscem, aby rozpocząć taneczne przygody dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych kroków, wyrażania emocji przez taniec i rozwijać swoją kreatywność w bezpiecznej i zabawnej atmosferze.

DLA WSPANIAŁYCH PAŃ – ROYAL LATINO DLA PAŃ:
Marzy Wam się egzotyczna podróż do świata latynoskich rytmów? Nasze zajęcia Royal Latino dla Pań to nie tylko lekcje tańca, ale także fantastyczna okazja do spędzenia czasu z przyjaciółkami i wspaniałej integracji. Odkryjcie nowe pasje i czujcie magię tańca salsy, bachaty i wiele innych!

TANIEC DLA DOROSŁYCH:
Dla wszystkich dorosłych, którzy chcą wypełnić swoje życie energią i radością, mamy w ofercie Taniec dla Dorosłych. Bez względu na poziom zaawansowania, nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam odkryć ukryty potencjał i nauczą poruszać się swobodnie na parkiecie.

CARDIO DANCE & STRETCH:
Szukasz idealnego połączenia fitnessu i tańca? Nasze zajęcia Cardio Dance & Stretch to dynamiczna i ekscytująca forma aktywności fizycznej, która pozwoli Wam spalić kalorie, jednocześnie poprawiając elastyczność i kondycję.

ROYAL SPORT – DOPING DLA CIEBIE:
Dla osób, które pragną podnieść swoje umiejętności taneczne na jeszcze wyższy poziom, Royal Sport to propozycja stworzona specjalnie dla Was! Zaawansowane techniki, intensywne treningi i profesjonalne wsparcie – wszystko to, byście osiągnęli swoje taneczne cele!

Nie ważne, czy jesteście początkującymi tancerzami czy doświadczonymi miłośnikami tańca – w Royal Dance każdy znajdzie coś dla siebie! Nasza szkoła to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje umiejętności, nawiązywać nowe przyjaźnie i po prostu świetnie się bawić.

Do zobaczenia na parkiecie w Royal Dance – królestwie tańca w Szczecinie! 👑🌟