Royal Dance Szczecin

Witaj w Szkole Tańca Royal Dance – miejscu, które powstało z pasji do tańca i marzenia o rozwijaniu nowych, tanecznych talentów. Nasza szkoła została założona przez Magdalenę Geldner, tancerkę międzynarodowej klasy tanecznej S, która ma liczne osiągnięcia zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Posiadając wyższe wykształcenie pedagogiczne, Magdalena charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi.

W Royal Dance stawiamy na jakość, profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Nasza doświadczona kadra instruktorów dba o to, aby każdy uczeń mógł rozwijać swoje umiejętności taneczne, począwszy od początkujących po zaawansowanych. Nasze zajęcia są nie tylko doskonałą formą aktywności fizycznej, ale także świetnym sposobem na wyrażanie siebie i budowanie pewności siebie.

Nasza klimatyczna sala taneczna oraz fantastyczna atmosfera sprawiają, że nauka tańca staje się prawdziwą przyjemnością. Wierzymy, że tańcząc razem, tworzymy nie tylko piękne chwile, ale także wyjątkowe więzi międzyludzkie.

Znajdziesz nas przy ulicy Lelewela 8a, w Szczecinie. Przed szkołą zapewniamy darmowy parking oraz wygodny dostęp do sklepu Biedronka.

Jeśli masz trochę wolnego czasu i pragniesz wykorzystać go na dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na zajęcia próbne. Gwarantujemy, że poznasz u nas nie tylko świat tańca, ale także wspaniałych ludzi i zyskasz niezapomniane wspomnienia.

Dołącz do nas w Royal Dance i pozwól swoim tanecznym marzeniom się spełnić! Zapisz się na zajęcia próbne już teraz, a przekonasz się, że taniec to nie tylko sztuka, ale także sposób na radość i spełnienie. Zapraszamy do wspólnego tańca i odkrywania piękna tego wyjątkowego świata!

Poznaj zespół Royal Dance Szczecin

Poznaj członków naszego zespołu i zapisz się na zajęcia do Royal Dance Szczecin