Dla Dzieci

Taniec dla dzieci Szczecin

Jesteś Rodzicem i widzisz, że Twoje dziecko posiada poczucie rytmu? Royal Kids to idealne zajęcia dla Twojej Pociechy. Zajęcia Royal Kids przeznaczone są dla grup wiekowych od 3-6 oraz od 6-9 i odbywają się dwa razy w tygodniu. Na tych zajęciach muzyka gra nieprzerwanie, a zabawa jest nierozłączną częścią tanecznych zmagać

Jak wyglądają zajęcia?

Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, podczas której:

  • wzmacniamy ciała Waszych pociech
  • zwiększamy zakresy pracy ich mięśni
  • pokazujemy jak prawidłowo się rozciągać

Następnie uczymy się choreografii, które są dobrane do poziomu grupy. Dzieci przez systematyczność i sumienność utrwalają poznane kroki, udoskonalają ich wykonanie.Poznane choreografie Dzieci będą mogły zaprezentować na Mikołajkowym oraz Wakacyjnym Turnieju Tańca organizowanym przez Naszą Szkołę.

Nasze motto „przez zabawę do tańca” w tej grupie sprawdza się w 100%

Dzieci na zajęciach poznają świat tańca współczesnego oraz towarzyskiego. Rytm spokojnego walca angielskiego czy rytmicznej cha chy na pewno zaciekawi Twoje dziecko, a przy okazji wzbogaci Je o doskonały słuch, a poznane kroki o wspaniałą koordynację ruchową. Nauka układów tanecznych jest przeplatana, tym co dzieci lubią najbardziej- zabawami. Mają one na celu poprawę spostrzegawczości i szybkości reagowania.

Dodatkowym atutem jest późniejsza możliwość kontynuacji nauki w Grupach Sportowych.