Dla Kobiet

Latino Solo dla Pań Szczecin

Zajęcia Latino Ladies są skierowane do Pań w każdym wieku, na których tańczymy SOLO, więc partner tym razem nie będzie nam potrzebny.

Kilka słów o naszych zajęciach

Tutaj poznasz świat tańców latynoamerykańskich, gdzie z głośników nieustannie będą wybrzmiewać najmodniejsze rytmy:

  • kubańskiej cha-chy
  • brazylijskiej samby
  • salsy
  • bachaty
  • i wiele innych

Latino Ladies odbywa się dwa razy w tygodniu i trwa 60 minut. Każde zajęcia rozpoczynamy od dynamicznej rozgrzewki, która już od pierwszych minut wprowadza nas w taneczny wir. Następnie mamy punkt kulminacyjny zajęć, gdzie poznawany taniec „rozbieramy” na taneczne czynniki pierwsze. Pomaga nam to zrozumieć każdy ruch ręki, nogi i naszego całego ciała. W tej części poznajemy również charakter danego tańca i jego krótką historię. Zajęcia kończymy spokojnym akcentem, gdzie przy przygaszonym świetle i cichym muzycznym tle, rozciągamy poszczególne części naszego ciała. Jest to moment wyciszenia i uspokojenia naszego wewnętrznego JA.

Brzmi dobrze, prawda?

Jeśli od dawna myślisz żeby zrobić coś dla siebie, zbudować swoją pewność siebie, kobiecość i złapać trochę endorfin to Szkoła Tańca Royal Dance to idealne miejsce dla Ciebie

Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące, także nie zastanawiaj się, znajdź w szafie wygodne ubranie i pokażmy wszystkim ze Szczecin potrafi dobrze tańczyć :)